Меню

Автошкола Автогор на троєщині у Києві

 

Ви не можете визначитись із вибором автошколи? Не знаєте яка краща? Давайте ми вам допоможемо, трохи розповівши про себе!

Автошколу «Автогор» було засновано 2001 року. В нашій автошколі здійснюється підготовка водіїв категорії «В» (легкові автомобілі та інші транспортні засоби з кількістю місць для сидіння не більше 9 з місцем водія включно, вантажні автомобілі з дозволеною максимальною масою до 3,5 т). Свою діяльність ми підтверджуємо свідоцтвом про державну акредитацію № 000208 від 06.09.2016, виданим Головним сервісним центром МВС на основі програм навчання, затверджених Кабінетом Міністрів України.

 

 

Індивідуальна та цікава програма навчання водінню

 

За такий значний проміжок часу ми підготували понад 15000 учнів, які не тільки навчилися правильному керуванню автомобілем, а й успішно склали державні іспити і отримали посвідчення водія.

Наполеглива робота, досвід, співпраця з центрами контраварійної підготовки, консультації автоспортсменів, тренінги та семінари дозволили нам оптимізувати програму навчання, щоб наш учень у стислі терміни не лише підготувався до складання іспитів, а став повноцінним водієм, який вміє прогнозувати небезпечні дорожні ситуації. Наш навчальний клас оснащений сучасним обладнанням, макетами агрегатів, плакатами та тренажерами. Ми ніколи не зупиняємось, ми завжди знаходимося в режимі самовдосконалення.

 

Професійний підхід до кожного учня.

 

Інструкторсько - викладацький склад автошколи "Автогор" - це команда професіоналів, ідейно налаштованих на ваше якісне навчання. Використовуючи досвід провідних українських та європейських автошкіл, в курс навчання включений тренінг зі швидкісного (ефективного) руління, на якому ви навчитеся швидко, а головне, правильно обертати кермо. Ви самі вибираєте для себе комфортний графік, а грамотні та витримані інструктори з радістю поділяться своїм досвідом із вами. Вони допоможуть "вигнати" з вашої свідомості такі огидні фрази як: "я боюся", "мені не дано", "я знала, що це не моє" і таке інше. Незабаром автомобіль сам запропонує вам перейти на «ТИ». 

Ми не визнаємо шаблонних методик, наша «фішка» — це індивідуальний підхід до кожного, хто навчається. Тому ми по праву найкраща автошкола на Троєщині та одна з найкращих у Києві!

 

Автошкола поряд з будинком

 

Автошкола «Автогор» найбільше підходить для мешканців Києва району Троєщини, Воскресенка, Райдужного та Лісового масивів, проте, ми будемо раді абсолютно всім, адже успішно практикуємо навчання он-лайн. Ваші позитивні відгуки – це найвища нагорода для нас.

 

З нетерпінням чекаємо на вас за адресою:

Київ район Троєщина - вулиця Сержа Лифаря (Сабурова) 14, в будівлі загальносвітньої школи № 276, окремий вхід з протилежного боку відносно центрального.

Чекаємо на відкриття нових філій!

До зустрічі на заняттях!

© 2022 АВТОГОР. All Rights Reserved