м-в Троєщина, вул. Сержа Лифаря 14

Меню

Автошкола «Автогор» сьогодні — впевнений водій завтра!

 

 

Оголошення

Ці авторські програми не є частиною обов'язкового навчального плану, передбаченого МВС та, як правило, не пропонуються автошколами, або пропонуються за додаткову плату…
Але їхнє завдання – підвищити якість та ефективність навчального процесу, а це є головною метою нашої команди!


На сьогоднішній день, працюючи в умовах пандемії, ми можемо запропонувати Вам заняття з теорії, які відбуваються у спеціально обладнаній аудиторії в автошколі та заняття, що проводяться виключно у режимі On-line.

Для того, щоб убезпечити навчальний процес при проведенні занять в автошколі, крім виконання стандартних заходів, аудиторія має бактерицидну лампу, спеціально призначену для навчальних закладів, за допомогою якої знезаражується приміщення. На кожній парті передбачено дезінфікуючий засіб для обробки рук та поверхні парти, а відвідувачам робиться вимірювання температури тіла безконтактним термометром. Для учнів, які не змогли потрапити на заняття з тих чи інших причин, ведеться on-line трансляція заняття у програмі для відеоконференцій "Zoom".

Для бажаючих максимально уникнути контактів з іншими людьми розроблено On-line курс, який проходить у програмі для відеоконференцій "Zoom", де викладач повністю сконцентрований на роботі з інтернет-аудиторією.

З розкладом теоретичних занять Ви можете ознайомитись на відповідній сторінці або у адміністратора, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами.

Водіння традиційно проводиться в зручний для Вас час, за індивідуальним графіком в рамках робочого часу інструктора. Для того, щоб убезпечити нас із Вами, перед початком заняття інструктор заміряє температуру учню за допомогою безконтактного термометра. Також, у кожному навчальному автомобілі є знезаражувальні засоби для обробки органів управління.

Бажаємо Всім здоров'я та безпеки на дорогах!

 

 

 

 

Корисне

Умови навчання

Курс навчання в нашій автошколі передбачає собою від 2 до 2,5 місяців.

Детальніше...

Автопарк

Для забеспечення виконання програми навчання в автошколі є наступні автомобілі:

Детальніше...

Фото і відео галерея

Відео і детальний фотозвіт із автошколи. Наші викладачі та студенти, відеовідгуки.

Подробнее...

Часті запитання

Найчастіші питання про автошколу

Детальніше...

© 2022 АВТОГОР. All Rights Reserved